LOGO

 

 

 

Piedāvājam dabīgu siltumizolācijas materiālu, kas teicami aizsargā telpas no nevēlamām temperatūru svārstībām, bet ne tikai. Pateicoties izejmateriāla īpašībām, tas attīra telpās gaisu, regulē mitruma daudzumu, ir teicama skaņas izolācija, pilnīgi dabīgs, bez kaitīgām papildvielām. Draudzīgs cilvēka veselībai ekspluatācijas laikā, kā arī ieklājot neprasa speciālus aizsarglīdzekļus. Tā ir siltumizolācija, kas ražota no aitas vilnas.
Austrijas uzņēmums ISOLENA siltumizolācijas materiālu sēriju ISOLENAWOLLE ražo no vilnas, kas tiek cirpta Alpu kalnos ganītām aitām. Vilna tiek iegūta divas reizes gadā Austrijas, Šveices un Vācijas reģionos.  Skarbais kalnu klimats un ekoloģiski tīrā vide garantē augstu vilnas kā izejvielas kvalitāti.
Austrijā bāzētais uzņēmums ISOLENA ir ģimenes uzņēmums, kas jau vairāk kā 50 gadus nodarbojas ar izstrādājumu ražošanu, kam par pamatu ir aitas vilna. Uzkrātā pieredze veiksmīgi tiek pielietota modernu, ekoloģisku siltumizolācijas materiālu ražošanā.

Vilnas paraugi

ISOLENAWOLLE produkcija tiek ražota pēc augstākajiem un modernākajiem ekoloģijas standartiem. Ražošana notiek telpās ar augstu energoefektivitāti, izmantojot elektroenerģiju, kas iegūta no atjaunojamiem enerģijas avotiem.

ISOLENAWOLLE siltumizolācijas materiāli ir pilnībā dabīgi, nekaitīgi cilvēka veselībai, tiem netiek pievienotas mākslīgas papildvielas.

Kā apliecinājums ISOLENAWOOL siltumizolācijas materiālu atbilstībai ekoloģiskas būvniecības prasībām ir piešķirtais NATUREPLUS sertifikāts.

Paraugs

 

Galvenās vilnas siltumizolācijas īpašības.

 

Heat insulation

Nodrošina patīkamu klimatu ziemā ISOLENAWOLLE izolācija neļauj mājai atdzist, bet vasarā uzkarst.
Siltumvadīšanas spēja 0,040 – 0,0339 W/m2K

Air purification

Rada veselīgu klimatu telpā attīrot gaisu un ļaujot tam cirkulēt. To nodrošina keratīns, ko satur aitas vilna. Keratīns ir olbaltumviela, kura veidojas no aminoskābēm, kas spēj uzņemt kaitīgās vielas un neitralizēt tās.

Humidity regulation

Mitruma regulācija telpā - Aitas vilna spēj pielāgoties telpas gaisa mitrumam, uzņemt mitrumu līdz 33% no sava svara, nezaudējot un nemazinot izolējošās īpašības. Bez tam aitas vilnā esošās olbaltumvielas neļauj veidoties pelējumam.

Sound Isulation

Laba skaņas izolācija un ugunsdrošība - Klase Bs1,d0. Pašaizdegšanās temperatūra ir 560-600°C, kas ir divas reizes augstāka nekā kokam (270°C). Izmantojot ISOLENAWOLLE nav nepieciešams izmantot speciālos pretdegšanas līdzekļus.

Sustainable

Pilnībā ekoloģisks izstrādājums
Ieklājot, nerodas kaitīgi putekļi vai izgarojumi, tāpēc nav nepieciešams specapģērbs un aizsargmaska.
 
sienas shema
  A - iekšējā apdare
  B - ISOLENAWOLLE izolācijas slānis
  C - gaisa izolācija
  D - galvenais ISOLENAWOLLE izolācijas slānis
  E - vēja izolācija
  F - ārējā apdare
 

 

ISOLENA produkcijas veidi.

Produkti

 

Lojalitātes kampaņa

SIA Jumti un Fasādes lojalitātes kampaņa

 

Gribi vairāk?? Nāc biežāk! ir lojalitātes kampaņa, kurā var piedalīties būvniecības uzņēmumi, jumiķi un skārdnieki, kuri veic saimniecisko darbību celtniecībā.

Krāj punktus, pērkot dažāda veida būvniecības materiālus un sūtot objektu bildes ar ieklātiem iegādātajiem materiāliem.

Punktus apmaini pret balvām - zīmuļi, mērlentes, cepures, dvieļi, instrumenti, drošības troses u.c.

 

Lojalitātes kampaņas noteikumi

Punktu pelnīšana

Balvas

 {nomultithumb}

transp tekst

    Uzzināt cenu!